Specjalista ds. Obsługi Klienta

Data: 2022-06-23

Lokalizacja: Warszawa, PL, 02-134

Firma: Whirlpool Corporation

ID wniosku rekrutacyjnego: 52347

Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) dąży do bycia najlepszą globalną firmą w branży sprzętu AGD, nieustannie angażując się w poprawę jakości życia w domu. W coraz bardziej cyfrowym świecie firma wprowadza innowacje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom konsumentów, poprzez portfolio swoich kultowych marek, w tym Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit i Yummly.

W 2021 roku firma odnotowała roczną sprzedaż na poziomie około 22 miliardów dolarów, zatrudniała 69 000 pracowników i posiadała 54 ośrodki produkcyjne i badawcze.

Whirlpool Corporation jest konsekwentnie uznawana przez FORTUNE za jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie. Nasze wartości są siłą napędową wszystkiego, co robimy. Uczciwość, Szacunek, Integracja i Różnorodność, Jeden Whirlpool oraz Duch Zwycięstwa prowadzą nasze zespoły do doskonałości. Poznaj nas i przekonaj się, jak to jest być częścią firmy, która nieustannie dąży do poprawy jakości życia w domu.

Zespół, którego będziesz częścią

Zespół ds. Opieki nad konsumentami zapewnia nowym i dotychczasowym klientom najlepszą możliwą obsługę w zakresie zapytań dotyczących fakturowania, żądań serwisowania, sugestii i reklamacji. Rozstrzyga zapytania i reklamacje klientów w rzetelny i skuteczny sposób. Zapewnia informacje o produktach i usługach dla klientów oraz identyfikuje możliwości sprzedaży w celu utrzymania i zwiększenia strumieni przychodów z relacji z klientami.

Podsumowanie roli

Spacjalista ds. Obsługi Klienta będzie odpowiedzialny za całościową obsługę zamówień klientów B2B.

Zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w obszarze realizacji zamówień
  • Monitorowanie poprawności  stosowania procedur sprzedażowych
  • Nadzór nad poziomem serwisu w procesie obsługi zamówień
  • Administracja obiegiem dokumentów
  • Wykonywanie operacji w korporacyjnym systemie ERP

Wymagania minimalne

  • Zdolności priorytetyzowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta biznesowego oraz współpracy z partnerami handlowymi
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Skrupulatność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Preferowane umiejętności i doświadczenia

  • Znajomość systemu SAP będzie atutem

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę Multisport, kartę lunchową
  • Pracę na stanowisku silnie nastawionym na kooperacje z innym departamentami (sprzedaż, marketing, finanse, logistyka)
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość współpracy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w branży

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o Whirlpool Corporation

Zobacz, jak to jest pracować w firmie Whirlpool, odwiedzając stronę Whirlpool Careers. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagramie i YouTube.

W Whirlpool Corporation cenimy i celebrujemy różnorodność"". Whirlpool Corporation dąży do zapewnienia równych szans zatrudnienia i zakazuje wszelkiej dyskryminacji ze względu na rasę lub pochodzenie etniczne, religię, płeć, ciążę, ekspresję lub tożsamość płciową, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność fizyczną lub umysłową, status weterana lub jakąkolwiek inną kategorię chronioną przez obowiązujące prawo.