Kontrolera Finansowego Fabryki.

Data: 2021-07-20

Lokalizacja: Radomsko, PL, 97-500

Firma: Whirlpool Corporation

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 22,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2017 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Do naszego zespołu w Radomsku poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego Fabryki.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych, operacyjnych
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi kontrolingu i raportowania finansowego
  • Wsparcie merytoryczne funkcji biznesowych w organizacji
  • Aktywny udział w zajęciach WCM
  • Monitorowanie KPI

Nasze oczekiwania:

  •  3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w dziale finansowym produkcji
  • Podejście analityczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość Excela, SAP będzie plusem
  • Wiedza techniczna mile widziana
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • Dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przywileje pozapłacowe
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do stołówki pracowniczej
  • Premię roczną
  • Telefon komórkowy
  • Możliwość pracy zdalnej: obecnie w trybie (4 dni biuro, 1 dzień dom)

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o Whirlpool Corporation

Zobacz, jak to jest pracować w firmie Whirlpool, odwiedzając stronę Whirlpool Careers. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagramie i YouTube.

W Whirlpool Corporation cenimy i celebrujemy różnorodność. Whirlpool Corporation dąży do zapewnienia równych szans zatrudnienia i zakazuje wszelkiej dyskryminacji ze względu na rasę lub pochodzenie etniczne, religię, płeć, ciążę, ekspresję lub tożsamość płciową, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność fizyczną lub umysłową, status weterana lub jakąkolwiek inną kategorię chronioną przez obowiązujące prawo.