Specjalista ds. Badań

Date: Jun 9, 2021

Location: Łódź, PL, 93-231

Company: Whirlpool Corporation

Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) jest wiodącą na świecie firmą produkującą sprzęt AGD, o rocznej sprzedaży wynoszącej około 19 miliardów dolarów, zatrudniającą 78 000 pracowników i posiadającą 57 ośrodków produkcyjnych i badawczych w 2020 roku. Firma wprowadza na rynek marki Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit i inne w prawie każdym kraju na świecie.

Whirlpool Corporation jest konsekwentnie uznawana przez FORTUNE za jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie. Nasze wartości są siłą napędową wszystkiego, co robimy. Uczciwość, Szacunek, Integracja i Różnorodność, Jeden Whirlpool oraz Duch Zwycięstwa prowadzą nasze zespoły do doskonałości. Poznaj nas i przekonaj się, jak to jest być częścią firmy, która nieustannie dąży do poprawy jakości życia w domu.

Aktualnie poszukujemy osoby do naszego Laboratorium Wydajności Suszarek, w ramach działu Badania i Rozwoju Produktów Whirlpool Corporation (Global Product Organization).

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie niezbędnych  materiałów do testów i wyrobów do testów,
  • Przeprowadzanie testów zgodnie z obowiązującymi procedurami testowymi,
  • Analiza otrzymanych  wyników i przygotowanie raportów z przeprowadzonych badań (j.angielski),
  • Aktualizacja bazy danych dotyczącej wyników testów;
  • Monitorowanie nieprawidłowości podczas faz testowania, jak również w obszarze laboratorium;
  • Wsparcie aktualnych projektów zapewniając przy tym odpowiedni poziom współpracy z przełożonym i pozostałymi członkami zespołu.
  • Ciągłe doskonalenie procesów testowania i pracy w laboratorium

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki związane z elektroniką, mechaniką, chemią
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z kontrolą jakości, serwisem, testami komponentów laboratorium w zakładzie produkcyjnym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na potrzeby tworzenia i uzupełniania dokumentacji technicznej;
  • Dbałość o detale, zdolność analitycznego myślenia;
  • Chęć rozwijania się w ramach laboratorium testowego w działach Badań i Rozwoju;
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany (6:00-14:00 oraz 10:00-18:00 - tylko wysoki sezon)

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o renomowaniej marce;
  • Pakiet benefitów: ZFŚS, Multisport, Luxmed, zniżkę na sprzęt Whirlpool;
  • Jasną ścieżkę rozwoju i możliwości rozwijania swoich umiejętności.

ID wniosku rekrutacyjnego: 43793