Intern in Development Team / Staż w dziale Rozwoju Produktu

Date: Nov 21, 2021

Location: Łódź, PL, 93-231

Company: Whirlpool Corporation

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 22,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne  wyniki sprzedaży w 2017 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

[English version below]

Obowiązki:

  • Wspieranie i wykonywanie analiz danych,

  • Nadzór nad dokumentacją projektową,

  • Rozwiązywanie problemów i bieżące wsparcie w prowadzeniu projektów,

  • Wsparcie zespołu w bieżących projektach,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Student/ka, absolwent/ka studiów na kierunkach analitycznych i spokrewnionych,

  • Znajomość programów SAP, Windchill

  • Praktyczna znajomość pakietu Google Workspace,

  • Zdolności manualne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację (zarówno werbalną, jak i pisemną),

  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy,

Co oferujemy:

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,

  • Okazję do rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego,

  • Komfortowe i przyjazne warunki pracy.

English version:

We are looking for an Intern who will be supporting our GPO Team. Position is located in Łódź in the manufacturing site.

Your responsibilities will be:

  • Supporting and prepering data analyzes,

  • Presiding over project documentation,

  • Problem sovling and supporting the team in project management,

  • Support the team on a daily basis

  • Cooperating with the another departments.

Background and experience:

  • Preffered: Bachelor's Degree in analytical and related faculties,

  • Knowledge of SAP and Windchill,

  • Google Workspace knowledge,

  • Manual skills,

  • Required:English (min. B2),

  • Soft skills: openness, communication skills, team work, organizational and planning skills.

What can we offer:

  • Paid internship in multinational company,
  • Experience in working in multicultural team,
  • Development of: analytical skills, communication skills.

Connect with us and learn more about Whirlpool Corporation

See what it's like to work at Whirlpool by visiting Whirlpool Careers. Additional information about the company can be found on Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram and YouTube.

At Whirlpool Corporation, we value and celebrate diversity. Whirlpool Corporation is committed to equal employment opportunity and prohibits any discrimination on the basis of race or ethnicity, religion, sex, pregnancy, gender expression or identity, sexual orientation, age, physical or mental disability, veteran status, or any other category protected by applicable law.

Job Segment: Intern, ERP, Social Media, SAP, Project Manager, Entry Level, Technology, Marketing